WEB SİTE TASARIMI

Web tasarım yaptırmak artık NLC| DİJİTAL ile çok kolay, yıllarca edinilmiş deneyim ve profesyonellik ile her bütçeye uygun %100 tüm cihazlara ve arama motorları (SEO) uyumlu, kurumsal ve dijital pazarlamaya uygun ve özgün web site tasarımınızı yapıyoruz. İşinizi dijitale taşıyoruz!

HIZLI TEKLİF AL


Kolay Yönetilebilir Admin Paneli

Tasarlamış olduğumuz web siteler yönetilebilir kolay admin paneli sayesinde istediğiniz her cihazdan nerede olursanız olun anında yönetebilir ve istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Tüm işlemler tek bir panel üzerinden anlık olarak takip edebilir, site analizlerinizi çıkartabilir, içerik ekleyip, içeriklerinizi düzenleyebilirsiniz ve daha yüzlerce işlemi anında kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

12 Ay Ücretsiz Teknik Destek Hizmeti

NLC | DİJİTAL olarak yapmış olduğumuz her işin daima arkasındayız. Bu sebeple tasarlayıp, teslim etmiş olduğumuz her türlü web sitede 12 ay boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti sunuyoruz. Site de bir sorun oluşsun ya da oluşmasın, Periyodik olarak girip yapılması gereken bakımları yapıyor, gerekli güncellemeleri yaparak web sitenizin sağlıklı bir şekilde ayakta kalmasını sağlıyoruz.

Hosting + Domain ve SSL Sertifikası

Çok uygun fiyatlarda Hosting + Domain ve SSL sertifikası sağlıyoruz. 12 Ay boyunca tüm gerekli kontrolleri yapıyor ve paketinizin yenileme zamanı geldiği zaman size bilgi veriyoruz. Üstelik tüm bunlara ek olarak bir web sitenin olmazsa olmazı olan SSL sertifikası ( Eylül 2022 Tarihi İle 850,00₺ ) ömür boyu lisans ile ücretsiz sağlıyoruz. Domain ve Hosting paketlerinde ilk yıl alıma özel %50 indirim ile sunuyoruz.

Ücretsiz Kurumsal e-Posta

Yine bir web sitenin olmazsa olmazlarından birisi ise Kurumsal e-Posta hesabı. Hosting – Domain ve SSL sertifika paketimizi aldığınız takdirde, almış olduğunuz pakete göre 25-50-75-100 ve sınırsız olmak üzere kurumsal e-posta adresleri hesabınıza tanımlanmış oluyor, kurulumlarını gerçekleştiriyor ve teslim ediyoruz. 

SEO Uyumlu Web Site Tasarımı

Tasarlamış olduğumuz web siteler gerek içerik, gerek arka plan yüklemeleri olsun her türlü alanda SEO uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Tabi ki yapılan SEO çalışması Detaylı bir SEO çalışması olmadığından dolayı sayfanızın ilk sıralara çıkma gibi de bir durumu olmuyor. Buraya tıklayarak SEO çalışması ile alakalı detayları öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Eğitimi

Tüm tasarımlarımızdan sonra web sitenizi teslim etmeye mütakiben, size ya da firmanızda siteyi kullanacak kişiye / kişilere online bir toplantı planlayarak web sitenin A’dan Z’ ye kullanımı ile alakalı eğitim veriyor, ilerleyen süreçlerde ki oluşan soruları anında yanıtlıyor ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz.