web site tasarımı

Genelde web siteleri çok karmaşık ve işlevsiz. Mevcut web sitelerini ziyaret eden herhangi biri karmakarışık bilgi yığınının olduğu bir yapının ortasında kendisini bulabilir. Hele de tıkladığı butonlar ve linkler gitmek istedikleri yerlere de gitmezse, ipin ucu iyice kaçar. Binbir zahmetle web sitelerine ziyareti sağlanan kişilerin bir anda sistemi terketmesine yol açabilir; bu da yaptığınız bütün yatırımların boşa gitmesi demektir. Eğer siz de sade, işlevli, %100 seo ve mobil uyumlu bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki “Hemen Başvur” butonundan bize ulaşın.

WEB SİTESİ YAPTIRMANIZIN FİRMANIZA SAĞLADIĞI 4 FAYDA

Her Yerde Görünür Olun!

Sizi arayanlar sadece fiziki bir şirkette değil, sanalda da bulabilsin.

Sesinizi Heryerden Duyurun!

Şirketinizi bulunduğunuz konumdan web sitesiyle yurtiçi ve yurtdışında görünür kılın.

Rakiplerinizin Önüne Geçin!

Aranan kelimelerde hep üst sıralarda olun rakiplerinizin önüne geçin.

Markanızın Algısını Oturtturun.

Web sitenizde, şirketinizi en iyi şekilde anlatarak mesajınızı herkese duyurun.

Site tasarımı

 bir blog sitesi nasıl tasarlanır ? daha doğrusu tasarlamaya başlamadan önce ve tasarlama sürecinde hangi adımları uygulamalıyız ?

 bir kurumsal site nasıl tasarlanır ? daha doğrusu tasarlamaya başlamadan önce ve tasarlama sürecinde hangi adımları uygulamalıyız ?

 bir e-ticaret sitesi nasıl tasarlanır ? daha doğrusu tasarlamaya başlamadan önce ve tasarlama sürecinde hangi adımları uygulamalıyız ?

Site düzenlemesi

 bir site nasıl düzenlenir ? daha doğrusu düzenlemeye başlamadan önce ve düzenleme sürecinde hangi adımları uygulamalıyız ?

site optimizasyonu

site optimizasyonu nasıl yapılır ? 

Domain

domain nedir? nasıl alınır? alırken nelere dikkat etmek lazım?