Ödeme ve Teslimat

1- Banka Yolu İle Havale / EFT / Fast İşlemi yaparak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Dekont açıklama kısmına Adınızı Soyadınızı / Firmanızın İsmini / Bizden Almış Olduğunuz Hizmeti yazmanız gerekmektedir.

Ardından Dekontu destek@sosyaldonanim.com mail adresine ya da 7/24 WhatsApp çağrı hattımıza gönderebilirsiniz.

2- Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile alakalı alışveriş durumu olduğu zaman ise, ödeme formunda bırakmış olduğunuz iletişim bilgileri ile Müşteri Temsilcimiz ödeme gerçekleştirildikten Çalışma Gün ve Saatleri İçerisindeyse Maksimum 2 Saat içerisinde iletişim kuracaklardır.

Mesai saatleri dışında ise en geç ilk iş gününde iletişim kurulacak olup, siparişiniz tarafınıza teslim edilir.

İletişim formunda bırakılan bilgilerin eksik ya da hatalı olması durumunda ödeme yaptığınız bankaya bağlı olmak şartıyla 3-7 iş günü içerisinde paranız hesabınıza iade edilir.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; NLC | DİJİTAL üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder.

Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

Teslimat

Web sitemizden almış olduğunuz ürünlerin hepsi sanal ürün olduğu için Kargo ile gönderim bulunmamaktadır. Satın almış olduğunuz ürün / ürünler sizinle iletişim kurulduktan sonra belirtilen teslim süresi içerisinde mail adresinize teslim edilir.

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

Aklınıza takılan herhangi bir durumda çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.