SOSYAL MEDYA TASARIMI & YÖNETİMİ

Dijitalleşen Dünya’ya Ayak uydurmak isteyen her firma artık sosyal medya kullanımına başladı – başlamak üzere. Asıl problem buradan sonra başlıyor. Doğru kitleye nasıl ulaşılacak ? Satışlar nasıl artacak ? Marka bilinirliği nasıl büyüyecek ? ve bunun gibi onlarca soru beraberinde geliyor. İşte tam bu noktada neredeyse tüm sektörlerde çalışma yapmış, Dünyanın dört bir yanında 190’dan fazla ülkede bulunan firmalara sosyal medya danışmanlığı yapmış olan bizler, sizlerin desteğine koşuyoruz.

HIZLI TEKLİF AL


İçerik Planı Oluşturma

Sektörünüze uygun bir şekilde aylık olarak paylaşılacak olan içeriklerin planlaması çıkartılır ve tarafınıza iletilir. Planlamada; İçerik Başlığı – İçerik Açıklama Metni ve İçeriklerin paylaşım tarihleri yer almaktadır. İçerik planını onayladıktan hemen sonra bir sonraki aşama olan Şablon hazırlama kısmına geçilir.

 

Planlanan İçeriklerin Tasarımı

Planlaması ve Şablon çalışması onaylanan içerikler aylık olarak tasarımları yapılır ve tarafınıza son bir onay için teslim edilir. Onay verildikten sonra artık tasarlanan içerikler takvime sadık kalınarak paylaşımları gerçekleştirilir. Takvimde bulunmayan sair zamanlarda yapılacak olan, Kampanya – Çekiliş ve Özel gün tasarımları ücretsiz olarak sağlanır.

Tasarlanan İçeriklerin Paylaşımları

Planlama ve tasarımları için onay alındıktan hemen sonra takvime göre belirlene gün ve saatlerde içerikleriniz gerekli Sosyal medya platformlarında paylaşımları gerçekleşir. 

Hedef Kitle Analizi

Aslında buraya kadar olan kısımlar herkes tarafından yapılabilir bir sistemdir. Bu ve bundan sonraki maddelerde ise bizim profesyonelliğimiz ile harmanladığımız tecrübe ve yöntemlerimiz ile paylaşılan içerikleri Doğru kişilere gösterilmesi için çalışmalar yaparız. 

Hedef Kitle Arttırma Çalışması

Mevcut bulunan hedef kitlemizden ziyade hizmet verdiğimiz sektör ve hizmet verdiğimiz lokasyonlara bağlı olarak daha ulaşmamız gereken milyonlrca kşi olduğunun farkındayız. Bu sebeple mevcut hedef kitlemizden ziyade hedef kitlemiz olabilecek yeni insanlar bulmaya yönelik çalışmaları yapıyoruz.

Takipçi Kazandırma

Tüm bu işlemler aslında hesaplarımıza Takipçi Kazandırma ve buna bağlı olarak da Marka bilinirliği – Satış arttırma gibi hedeflerimizi yerine getirmek için elzem olan bir etkendir. Her zaman ” 10.000 adet boş takipçi geleceğine 1 adet müşteri potansiyeli olan takipçi gelsin” teorisi savunuruz. Bu sebeple çalışmış olduğumuz her bir firmaya “Biz Asla Takipçi Garantisi Vermiyoruz ( Bu ay 1000 Takipçi Gelecek gibi vb. )” diyebiliyoruz. 

SEO ve Optimizasyon Çalışması

Evet. Sosyal medya hesapları içinde SEO ve Optimizasyon çalışması yapıyoruz. Bu bağlamda hesabınızda Her gün 1 adet, haftada bir adet ve ayda bir adet olmak üzere toplamda 35 adet optimizasyon çalışması yapmaktayız. Bu sayede kısa sürede hesabınız;

  1. İçerikleriniz keşfet kısmına düşer
  2. Hesabınız rakip hesaplarda “Önerilen Hesap” olarak gösterilir
  3. Arama motorlarında sektörünüz ile alakalı anahtar kelime aratması yapıldığı zaman Sosyal medya hesabınız çıkar
  4. Reklam bütçeniz minimuma almış olduğunuz performans maximuma çıkar. 

Aylık İstatistik Sunumu

Tüm bu çalışmalar bittikten sonra yani 1 ay sonunda sizlere 1 ay boyunca yapmış olduğumuz çalışmalar bu çalışmalar kapsamında hesapta olumlu – olumsuz gelişen durumlar ve bir sonraki ay planlamalarının detaylı bir şekilde yer aldığı Aylık raporumuzu sunarız, ardından bir sonraki ayın içerik planlaması yapılır.

BİZE ULAŞIN

Neredeyiz ?

Yunus Mahallesi Afyon Caddesi No:31/A Seyitgazi / ESKİŞEHİR

Yararlı Linkler

Yol Tarifi

Bize Yazın