MARKA YARATMA

Bir iş kurma arefesindesiniz. Ancak firmanızın ismini bulamıyor musunuz ? Bulmuş olduğunuz isimlerin Marka Tescilleri başka firmalar tarafından mı yapılmış ? Sosyal Medya kullanıcı adları müsait değil mi ? Web site alan adları müsait değil mi ? NLC | DİJİTAL olarak sizlere bu alanlarda müsait olan, sizin istemiş olduğunuz kriterlere uygun olarak Jenerik, akılda kalıcı marka isimleri ve sloganları oluşturuyoruz.

HIZLI TEKLİF AL


Marka İsmi Bulma

Yeni kuracağınız bir iş için  ya da mevcut bulunan işinizde yapacağınız isim değişikliğinde kısa sürede profesyonel destekler sunmaktayız. Sizin için sektörünüze en uygun Dünya’ da bulunamayan isimler üretiyor, bulduğumuz isimlerin marka Tescil Kaydı boş olan, web site alan adı boş olan ve sosyal medya nickname’ları boş olanlarını size sunuyoruz.

Marka Patent İşlemi

Bulmuş olduğumuz isimler ya da mevcutta sizin var olan markanız için marka patent işlemi başvurusunda bulunuyor, resmi süreçleri sizin adınıza takip ediyor ve 10 yıl geçerli olan marka patentinizi size teslim ediyoruz.

Markanıza Logo Tasarımı

Bulmuş olduğumuz marka ismi neticesinde dilerseniz markanıza uygun logo tasarımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için Logo Tasarımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bulmuş olduğumuz marka ismi neticesinde dilerseniz markanıza ve logonuza uygun Kurumsal Kimlik tasarımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için Kurumsal Kimlik Tasarımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Neredeyiz ?

Yunus Mahallesi Afyon Caddesi No:31/A Seyitgazi / ESKİŞEHİR

Yararlı Linkler

Yol Tarifi

Bize Yazın