LOGO TASARIMI

Firmanızın dışarıya açılan yüzü olan, logonuz işinizi ve kurumsallığınızı yansıtan en önemli etkenlerden birisidir. Firma içerisinde Vizyonunuz duruşunuz ve çalışma sisteminiz ne kadar önemliyse dışarıya açıldığınız zaman logonuzda aynı öneme sahiptir.

HIZLI TEKLİF AL


Sade , Şık ve Göz Alıcı Tasarım

Sektörünüze ve firmanızın kurumsallığına uygun olacak şekilde tasarlanan logonuz, çağımızın gerektirdiği ölçüde sade, şık ve göz alıcı bir hal alır.

Akılda Kalıcı Tasarım

Bir logonun olmazsa olmazlarından biriside akılda kalıcı bir tasarıma sahip olmasıdır. İnsanlar logonuzu gördükleri zaman isminizi görmeden sizin firmanız olduğunu bilmeleri büyük gurur verici bir duygudur.

Hızlı Teslimat

Tasarıma alınan logolarınız için sizlere iki farklı tasarım sunulur ve içlerinden size en sıcak gelen tasarım ile devam edilerek gerekli düzenlemeler yapılır. Bu süreç sadece iki iş günü sürer. Tüm işlemler ve logonun size anahtar teslimi ise ortalama 3-5 iş günü sürer.

Baskıya Uygun

Almış olduğunuz pakete göre değişiklik gösteren özellikler bulunmaktadır. Baskıya uygun  özelliğinin bulunduğu paketi satın aldığınız zaman logonuz tüm baskı hallerine, tüm matbaalara ve tüm baskı ürünlerine uygun olacak şekilde teslim edilir.

Ücretsiz Revize

Almış olduğunuz pakete göre ücretsiz revize haklarınız bulunmaktadır. beğenmediğiniz tasarımlarda, değişmesi gereken icon, renk, yazı gibi faktörler Ücretsiz revize özelliği ile revize edilir ve tarafınıza teslim edilir.

Profesyonel Logo Tasarımı

Firmanız için profesyonel logo tasarımı

Başlangıç

Paket İçeriği

2Farklı Tasarım

3 Revize Hakkı

PNG - JPG - SVG

Baskı Uyumu

Tasarım Dosyaları

Logo İntrosu

500,00 ₺ 350,00₺

KDV Hariç

Popüler

Orta Düzey

Paket İçeriği

3 Farklı Tasarım

3 Revize Hakkı

PNG - JPG - SVG - PDF

Baskı Uyumu

Tasarım Dosyaları

Logo İntrosu

750,00 ₺ 500,00₺

KDV Hariç

Üst Düzey

Paket İçeriği

5 Farklı Tasarım

5 Revize Hakkı

PNG - JPG - SVG - PDF - .Aİ - .PS

Baskı Uyumu

Tasarım Dosyaları

Logo İntrosu

1.000,00 ₺ 750,00₺

KDV Hariç

BİZE ULAŞIN

Neredeyiz ?

Yunus Mahallesi Afyon Caddesi No:31/A Seyitgazi / ESKİŞEHİR

Yararlı Linkler

Yol Tarifi

Bize Yazın