KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Firmanızın dışarıya açılan yüzü olan, Kurumsal Kimliğiniz işinizi ve kurumsallığınızı yansıtan en önemli etkenlerden birisidir. Firma içerisinde Vizyonunuz duruşunuz ve çalışma sisteminiz ne kadar önemliyse dışarıya açıldığınız zaman Kurumsal Kimliğiniz de aynı öneme sahiptir.

HIZLI TEKLİF AL


Sade , Şık ve Göz Alıcı Tasarım

Sektörünüze ve firmanızın kurumsallığına uygun olacak şekilde tasarlanan kimliğiniz, çağımızın gerektirdiği ölçüde sade, şık ve göz alıcı bir hal alır.

Akılda Kalıcı Tasarım

Bir Kurumsal Kimliğin olmazsa olmazlarından biriside akılda kalıcı bir tasarıma sahip olmasıdır. İnsanlar Kurumsal Kimlik Ürünlerinizi gördükleri zaman isminizi görmeden sizin firmanız olduğunu bilmeleri büyük gurur verici bir duygudur.

Hızlı Teslimat

Tasarıma alınan Kurumsal Kimlik Ürünleriniz için sizlere iki farklı tasarım sunulur ve içlerinden size en sıcak gelen tasarım ile devam edilerek gerekli düzenlemeler yapılır. Tasarlatmak istediğiniz ürünlerin yoğunluğuna göre teslim süreleri değişmektedir.

Baskıya Uygun

Tasarlamış olduğumuz Kurumsal Kimlik Ürünlerinin tamamı Global çapta tüm baskı makinelerine ve matbaalarına uygun olarak tasarlanır ve teslim edilir. Tasarımını yaptırmış olduğunuz kurumsal kimlik ürünlerinizin baskı işlemini de  bize yaptırmak isterseniz  Buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Revize

Almış olduğunuz pakete göre ücretsiz revize haklarınız bulunmaktadır. beğenmediğiniz tasarımlarda, değişmesi gereken icon, renk, yazı gibi faktörler Ücretsiz revize özelliği ile revize edilir ve tarafınıza teslim edilir.

BİZE ULAŞIN

Neredeyiz ?

Yunus Mahallesi Afyon Caddesi No:31/A Seyitgazi / ESKİŞEHİR

Yararlı Linkler

Yol Tarifi

Bize Yazın