Herkesin Sizi Tanıması Bir Tık Kadar Yakınınızda !

Son zamanlarda insanların televizyondan çok internette takıldığı zamanının büyük bir kısmını internette geçirdiğini biliyor muydunuz?Peki, en çok kullanılan sosyal ağın Facebook olduğunu biliyormuydunuz ?

Evet, son zamanlarda tekstil, mobilya, teknoloji gibi birçok sektörde büyük rekabetler dönmekte. Sektöre yeni atılan birçok şirket bir yana dursun kendini sektörde kanıtlamış ve marka haline gelmiş birçok şirket ürünleri tanıtmak için reklam tekniğini kullanmakta.

Bunların içerisinde en çok rehavet gören ise Facebook Reklamları gelmektedir.Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı olan Facebook son zamanlarda reklam ağına atılmasıyla iş dünyasının favorisi haline gelmiştir. Facebook Reklam nasıl çalışır ? Kişilerin facebook bilgileri ve ilgileri doğrultusunda şirketinizin hedef kitlesi seçilir ve bu reklam o kişilere gösterilir.

Bu uygulama sayesinde reklamınız doğru kişilere doğru şekilde iletilir. Reklamlar kişinin profilinde sağ köşede bulunur. Dikkat çekici bir başlıkla hem ilgi çeker hem bilgi verir nitelikte olur.Facebook Reklam Verme konusunda sizi sizden daha çok düşünmekte ve reklamları sizin için en etkileyici şekilde sunmaktadır. Facebook profilinde kişilerin reklam ayarlarında kendi ayarlamalarını yapabilmektedir. Bu durum sizin reklamın ulaşmasını istediğiniz kitleye daha kolay ulaşmanızı sağlamaktadır. Facebook reklamları 4 farklı biçimdedir:

1 – Uygulama şeklinde olan reklamlar.

2 – Etkinlik reklamları.

3 – Web site şeklindeki reklamlar.

4 – Sayfa reklamları.

Uygulama reklamlarında Facebook hedef kitlenizi uygulamaya yöneltmeyi hedefleyen bir reklam tipidir. Bu sayede hedef kitlenin daha kolay bir şekilde reklama ulaşmasını sağlar.

Etkinlik reklamlarında yine hedef kitlenin dikkatini çekecek şekilde oluşturulan reklamların kolay şekilde iletilmesini sağlar.

Web sitesi şeklinde olan reklamlarda ise oluşturulan sitenin hedef kitleye ulaşması için çeşitli bağlantılar verilerek iletilmesini sağlar.

Sayfa reklamlarında ise facebook üzerinden oluşturulan sayfalara yönlendirilecek bağlantılar verilerek hedef kitleye ulaşması sağlanır.

Facebook üzerinden geniş bir kitleye seslenmek bu kadar kolay ve bir tık kadar ötenizde. Avantajlı reklam fiyatlarıyla küçük şirketlerden en büyüğüne kadar birçok şirkete avantaj tanıyan reklam sistemimiz ile hayal ettiğiniz bir marka olmanız veya markanızın en üst seviyelere ulaşması bu kadar basit. Kolay ve anlaşılır reklam modellerimiz ile rahatlıkla reklam verebilir ve sonuçlarını kısa sürede görebilirsiniz. Reklam vermek artık çok kolay.