DANIŞMANLIK

Danışmanlık, temel ticari hedeflerinizi gerçekleştirmeye odaklanan sıkı, dijital bir strateji tanımlamayı amaçlamaktadır. Profilinizi yükseltmek, geliri artırmak, verimliliği artırmak, maliyeti düşürmek, personelinizi eğitmek ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak herhangi bir şirketin başarısı için hayati önem taşıyan iş önceliklerinden sadece birkaçıdır. Yüksek getirilere fazladan para harcamaktan kaçınmak için karmaşık ve etkili bir stratejiye ihtiyacınız vardır.

HIZLI TEKLİF AL


Dijital danışmanlarımız ürününüz, hizmetiniz, müşterileriniz, şirket ihtiyaçlarınız ve / veya iş hedefleriniz hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak için sizinle ve ekip üyelerinizle grup görüşmeleri yapabilir. Uzmanlarımız dijital teknolojilerinizin etkisini ve etkinliğini değerlendirebilir ve hatta rakiplerinizin ne yaptığını araştırabilir. Ekibimiz daha sonra çevrimiçi başarı stratejinizin daha fazla ölçülmesi ve değerlendirilmesi için KPI’ları belirleyebilir. Ayrıca bütçenize, zaman kısıtlamalarınıza ve iç kaynaklarınıza en uygun etki ve etkinliği sağlayacak çözümleri şekillendirme ve önceliklendirme çalışmalarına da katılırlar.

Bahsedilen hizmetlerimize ek olarak, profesyonel ekibimiz, tüketici kişilerini profilleyerek, müşteri davranışlarını izleyerek ve tüketicilerin markanızla nasıl etkileşime girdiğini gözlemleyerek şirketiniz hakkında fikir oluşturabilir. Bu araştırma, müşterileriniz için hangi marka temas noktalarının önemli olduğunu ve “tüketici yolculukları” boyunca onları nasıl etkileyebileceğimizi daha iyi anlamamızı sağlıyor.
Hizmetlerimizin her birini ayrı ayrı veya Dijital Danışmanlık içindeki diğer hizmetler ile birlikte sağlayabiliriz.

BİZE ULAŞIN

Neredeyiz ?

Yunus Mahallesi Afyon Caddesi No:31/A Seyitgazi / ESKİŞEHİR

Yararlı Linkler

Yol Tarifi

Bize Yazın