BAYİLİK

BAYİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Dünya’nın her yerinden kolay bir şekilde bizim bayimiz olabilirsiniz. Üstelik hiç bir katılım ücreti olmadan. Eğer siz de öğrenciyseniz ya da evden çalışma imkanı olan bir iş arıyorsanız Freelancer olarak bizim bayimiz olabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Bayimiz olmak için hemen aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bayilik hakkında bilgi almak ve şartlarımızı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.


NLC | DİJİTAL BAYİLİK SİSTEMİ NEDİR ?

NLC | DİJİTAL 2016 yılından bu yana Dünya üzerinde binlerce firma için dijital çözümlerin başarılı bir adresi olmuş ve olmaya da devam etmektedir. NLC | DİJİTAL ismini bilen, kalitesinin farkında olan firmaların yanı sıra NLC | DİJİTAL ismini duymayan binlerce firma var diyebiliriz. İşte tam da bu yüzden hem ismimizin Dünya geneline duyurulması hem de bizimle çalışan, emek veren kişilerin de bu kazanca ortak olmasını sağlamak amacıyla Bayilik sistemini başlatmış bulunmaktayız. Bu hareketimiz ile de Dünya üzerinde reklam ajansları içerisinde ilk ve tek bayilik sistemini kurmuş olduk. Bayilik sistemine kayıt olan çalışma arkadaşlarımız gerek bulunmuş oldukları bölgede, gerek evinde bilgisayar – telefon aracılığı ile vermiş olduğumuz hizmetleri daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamak için çalışmalar yapar ve bize getirdikleri her bir müşteri için de belli bir komisyon alırlar. Sabit bir ödeme sistemi yoktur. Bayiler çalışma becerilerine göre ödeme alırlar. İşin ödeme miktarına göre kardan belli %’lik bir komisyon kendilerine verilmektedir. Bu sebeple bayilerimiz özverili çalışma gösterirlerse yüksek gelirler elde edilebilir. Kısacası kazanmak sizin kendi elinizde…

BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR ?

Bayimiz olabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. Tabi ki Dünya genelinde her isteyen kişi bayimiz olabilir ancak bazı öncelikli tuttuğumuz kriterler bulunmaktadır.

  1. 18-30 yaş arası kişiler
  2. Öğrenci olmak. ( Öncelikli Grup )
  3. İl – İlçe merkezlerinde ikamet etmek.
  4. Giyime ve kuşama önem göstermek.
  5. Diksiyonun kuvvetli olması.
  6. Anlama kapasitesinin yüksek olması.
  7. Hızlı çözüm yapabilme yetisine sahip olabilmek.
  8. İletişimin kuvvetli olması.
  9. Güler yüzlü olabilmek.

Yukarıda bulunan özellikleri karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız buraya tıklayarak hemen bayimiz olabilirsiniz.